KOMPOST SATIŞI

    Tarafımız uzun yıllar kompost yapımında çeşitli materyaller denemiş olup en sağlıklı sonucu pamuk telefinden almış ve  ortalama 85 günlük süreçte en yüksek verimi pamuk hammaddesiyle yakalamıştır.

    Pamuk kompostlarında özellikle kuluçka evresinde yoğun olarak ısı artışı  meydana gelmesinden dolayı ısı dengesinin bozulması ve bozulması durumunda acil olarak olağan duruma getirilmesi amacıyla üretim odalarındaki iklimlendirme sisteminin önemi büyüktür. Isının olağan dışı artması ve istenilen derecelerin üzerine çıkması durumunda yeşil küf hastalığı baş gösterecek ve adım adım kompostlarınızı ziyan edecektir.Bu nedenle firmamız Sisteminizi görüp onaylamadan kesinlikle kompost satmayacaktır !!

       Kompost satın alan müşterilerimize ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ VE ÜRETTİKLERİ MANTARLARI SATIN ALMA GARANTİSİ VERİLECEKTİR !!

       Kompost mağdurluğunun ve internet ortamındaki bilgi kirliliğinin önüne geçmek adına firmamız tarafımızca istenilen yetiştirme koşullarının sağlanması durumunda SÖZLEŞME KAPSAMINDA SARIM GARANTİSİ VE %30 VERİM GARANTİSİ VERECEKTİR !!